Hizmetlerimiz

LÜLETAŞI EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Evden eve taşıma ihtiyacı, eğitim, iş yeri değişikliği ve benzeri nedenlerden dolayı hayatınızda dönem dönem karşılaşacağınız durumlardan biridir. Her insan yaşadığı yer, evi için özenerek, kimi zaman zorluklarla çeşitli eşyalar alır hatta bunları uzun zaman çalışarak öder. Kimi ev eşyaları ise büyüklerinden kalmış, manevi değeri yüksek ev eşyalarıdır. Yaşadığınız süre boyunca yıpranmamaları için elinizden geleni yapar, temizler, korursunuz. Bu gayet doğal bir durumdur. Bedeli ne olursa olsun her ev eşyası sahibine özeldir.İşte burada profesyonel bir evden eve taşıma firması kafanızdaki tüm soru işaretlerinin giderilmesi, kuşkularınızın ortadan kalkması için devreye girer. Evden eve taşıma ihtiyacı, ev eşyalarının taşınması dışında taşınacak kişiye evin yerleşmesi, yeni eve uyum sağlamak, farklı ortam farklı alışkanlıkların yer değiştirmesi gibi oldukça fazla küçük düşünceler hatta sorunlar çıkarabilmektedir. Bizler, Lületaşı evden eve taşıma firması olarak taşınma sürecinde yükünüzü azaltmak, yaşayabileceğiniz sorunları ortadan kaldırmak için 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

 

Eskişehir de şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma hizmeti veren firmamız, Eskişehir den Türkiye’nin tüm illerine taşıma hizmeti vermekteyiz. Profesyonel kadromuz eşliğinde gerek görüldüğü yerde asansörlü evden eve taşıma, uzman marangoz eşliğinde ev eşyalarınızın sökümü-montajı hizmeti, sigortalı evden eve taşıma hizmetleri verilmektedir. Rekabetin yüksek olduğu, ne yazık ki küçük yatırımlarla kalitesiz evden eve taşıma hizmeti verilebilen sektörümüzde, geniş araç filomuz ve taşıma işine hakim uzman personelimiz eşliğinde rekabete kapılmadan kaliteden ödün vermeksizin evden eve taşıma hizmetleri verilmektedir.Evden eve taşıma hizmetlerinde firmamızın değişmez formülü, taşınacak eşyanın kendi eşyamız olarak kabul edilmesi, taşıma işlemini gerçekleştiren personelin yeterlilik dereceleri ödün vermediğimiz konuların başında gelmektedir. Hayatınız boyunca özenerek elde ettiğiniz ev eşyalarını nadir olarak belirli bir yerden farklı bir yere taşınmasını istediğiniz zaman sizlere yakışır bir biçimde 7/24 saat taleplerinizi yerine getirebilmek için 0(222) 234 1 101-0551 241 99 99 numaralı telefonlarımızdan kesintisiz destek alabilirsiniz.HERŞEY DAHİL TAŞIMACILIKProfesyonel evden eve nakliyat hizmet sektöründe sizlere en iyisini vermek için çalışan evden eve nakliyat firmamız Lületaşı evden eve nakliyat taşınma sorunlarınızı ortadan kaldırırken sizleri en çok mutlu edecek kolaylıkları sunmaya devam ediyor.Diğer paketlerimizin yanı sıra evden eve nakliyat konusunda aklınıza takılan ne varsa yanıt bulacağınız HİZMET-1ile taşınma kabusunuz sona eriyor. HİZMET-1’de de sizlere sunduğumuz hizmetlerin sınırsızlığı sizleri oldukça tatmin edecek. Çünkü HİZMET-1’de yok yok… Evinizde ve/veya ofisinizde yapacağınız mekan değişikliğine aniden karar verdiyseniz ya da yoğun hayat temposundan eşya toplamak için kendinize yeterli vakit yaratamıyorsanız HİZMET-1’de full hizmeti işte tam da bu noktada devreye giriyor.


Eşyalarınızın profesyonel ekibimizce beyaz kağıtlarla sarılıp, daha önce kullanılmamış kolilere yerleştirilerek konumuna ve içeriğine göre etiketlenmesi, mevcut stor perdelerinizin, avizelerinizin, şofben ya da termosifonlarınızın, demonte hale getirilmesi gereken mobilyalarınızın gerektiği gibi sökülmesi, yeni yerlerine montaj işlemleri Lületaşı evden eve nakliyat firması olarak HİZMET-1’de seçeneği ile sizleri tüm bu sıkıntılardan kurtarıyoruz.Kapalı kasa nakliye aracımız, yüksek katlar için ilave asansörlü taşıma sistemimiz , elektrik teknisyenimiz, sıhhi tesisatçımız, marangozumuz, toplama ve taşıma personelimizle sizlerin huzurlu bir taşınma süreci yaşayabilmeniz için hazırlanan HİZMET-1’de fiyat aralığı: EXPERTİZ hizmeti yapıldıktan sonra belirlenecektir.

 

BİZ PAKETLEYELİM BİZ TAŞIYALIM

 

Profesyonel evden eve nakliyat firmamız Lületaşı evden eve nakliyat olarak; sizlerden gelen talepler doğrultusunda tasarlayıp hayatınızı kolaylaştırmak için sunduğumuz fiyat tarifelerinden bir diğeri olan HİZMET-2 ile hizmetlerimizde yeniliklerin öncüsü olduğumuzu bir kez daha kanıtlamaktan gurur duyuyoruz.Evden eve nakliyat sektöründe her zaman öncü olmayı ilke edinen profesyonel evden eve nakliyat firmamız Lületaşı evden eve nakliyat; HİZMET-2 ile sizlere nakliyenin bildiğiniz yüzüyle hizmet veriyor.Evinizde ve/veya ofisinizde mevcut tüm kırılacak eşya, kitap, dosya ve benzeri eşyalarınız konusunda uzman profesyonel personelimiz aracılığı ile beyaz kağıtlarla sarılıp kutulanarak yeni mekanınızda olmasını istediğiniz oda, salon, kat gibi yerlere bırakılır, askılı eşyalarınız askılı taşımacılık sistemimizle taşınarak, en ufak bir kırışıklığa meydan vermeden yeni mekanınızda aynı şekilde sizlere sunulur.

 

SİZ PAKETLEYİN BİZ TAŞIYALIM

 

Profesyonel evden eve nakliye konusunda yılların deneyiminin siz müşterilerimizin memnuniyetiyle ödüllendirdiği Lületaşı Evden Eve Nakliyat Firmamızda sizler için her türlü kolaylığı düşünmek de sadece bizim işimizdir.Kaliteli hizmet anlayışımız ve işinde uzman profesyonel personelimizin sizlere sunduğu hizmetlerden biri de HİZMET-1 olarak adlandırdığımız taşıma sistemidir. Eğer Lületaşı evden eve nakliyat firmamızın sadece nakliye imkanından faydalanmak isterseniz bu sistem tam size göredir.Evinizdeki ve / veya ofisinizdeki her türlü eşyayı kendiniz toparlayıp paketlemiş, beyaz eşya, mobilya ve benzeri kurulup sökülmesi muhtemel her türlü eşyanızı kendi imkanlarınızla demonte etmiş ve nakliyeye hazır hale getirmişseniz; güvenli taşıma hizmetiyle Lületaşı evden eve nakliyat firması HİZMET-1 ile yanınızda olacaktır.

 

LÜLETAŞI SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Evden eve nakliyat sistemiyle taşınanların sadece eşyalarınız olduğunu mu sanıyorsunuz?Kiminizin hayalleri, kiminizin hayatı, kiminizin ekmek parası, kiminizin de anıları… Belki yeni evlenecek bir çiftin hevesle aldığı mobilyalar; belki artık kişilikleri olduğuna inandığınız ve eşya olmaktan çoktan çıkmış, sizinle bütünleşmiş, hayatınızın vazgeçilmezleri; belki gününüzün büyük bir zaman dilimini geçirdiğiniz iş yerinizin özenle korunması gereken bir parçası, belki de rahmetli babaannenizden yadigâr antika bir gümüşlük…Ne olursa olsun, her bir parça sadece size özel…Bu denli değerli varlıklarınızın bir yerden başka bir yere naklini sağlamak zorunda kaldığınızda ilk aklınıza gelen, herhangi bir evden eve nakliyat firmasıyla anlaşmak oluyor da; sigorta prosedürü hiç aklınıza gelmiyor değil mi?Sonra eşyalarınızın gördüğü zarar ziyanla oturup kalıyorsunuz ne yazık ki…


Evden eve nakliyat sektöründe tercih edeceğiniz firmanın köklü bir kuruluş olmasına önem gösterirseniz, kalite, özen, güvenilirlik ve zarar tazmini faktörleri de peşi sıra kendiliğinden hallolmuş olacaktır.


Yılların tecrübesi ile kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından vazgeçmeden hareket eden Lületaşı evden eve nakliyat firması olarak; el sıkıştığımız andan itibaren güvencemiz altına alınan eşyalarınızın SİGORTALI TAŞIMACILIK ayrıcalığı ile garantilendiğini biliyor olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.İşinde uzman profesyonel ekibimiz tarafından, uygun ambalajlama elemanlarıyla paketlenen eşyalarınız, cinsine göre diğer uygun eşyalarla beraber istiflenerek, güneş, yağmur, rüzgâr v.b. olumsuz etki bırakabilecek dış etkenlerden tamamıyla izole edilmiş kapalı kasa araçlarla gideceği yere sıfır hasarla ulaştırılır.Firmamızla yaptığınız sözleşme esnasında sigorta sözleşmenizi de yaptınız demektir. Ancak maddi ya da manevi değeri sizin için çok fazla olan özel parçalarınız için ayrıca EK SİGORTA da isteyebilirsiniz.Taşınma esnasında olması muhtemel en ufak bir hasar bile tespitinden hemen sonra tutulacak raporla resmiyet kazanmış olur ve tazmini firmamızca anında sağlanır. Ancak şöyle bir ayrıntıyı da atlamamanız gerekir ki; sigorta, sadece Lületaşı evden eve nakliyat firmasının paketleyip istiflediği sırada ya da Lületaşı evden eve nakliyat araçlarıyla transfer işlemi gerçekleştiği esnada, tarafımızdan meydana gelmesi muhtemel zararları kapsar.Kendi imkanlarınızla toplayıp paketlediğiniz ve istiflediğiniz eşyalarınız sigorta kapsamı dışındadır, yani sizin sorumluluğunuzdadır.


Sigortalı taşımacılık gibi bir ayrıcalığınız varken, eşyalarınızı ve sinirlerinizi amatör insanlara emanet etmeyin.


Lületaşı evden eve nakliyat firması olarak; size ve size ait olanlara saygı duyuyoruz.

 

LÜLETAŞI NAKLİYAT OFİS TAŞIMACILIĞI

 

Lületaşı evden eve nakliyat firmamız sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi kurum ve kuruluşların nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan kadrolu profesyonel personel tarafından özenle ambalajlanarak taşınmaktadır.Özel ofis aksesuarlarınız, bilginiz dahilinde önem derecesine göre ambalajlanarak nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Tıpkı diğer taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi ofis taşımacılığında da, tüm değerli eşyalar sigortalanarak, nadiren yaşanan hasar işlemleri ile firmamız ilgilenmektedir.

 

LÜLETAŞI NAKLİYAT AMBALAJLAMA

 

Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmalarının özenle üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır. Yalnız ambalajlama işleminin eşyanın cinsine uygun ambalajlama elemanlarıyla yapılması gerekmektedir. Özellikle kırılabilmesi ve zarar görmesi muhtemel eşyaların koli, strec ve balonlu plastik ambalajlama malzemeleri gibi koruma malzemeleri ile ambalajlanmaları çok önemlidir.


Ambalajlanan eşyaların cinsine göre etiketlenmesi ve istiflenmesi dikkat edilmesi gereken diğer bir husustur. Doğru ekipman ile düzgün bir şekilde ambalajlanmış eşyaların nakli sırasında en az hatta sıfır hasara maruz kalacağını unutmamak gereklidir.

 

LÜLETAŞI NAKLİYAT - PARSİYEL TAŞIMACILIK

 

Lületaşı evden eve nakliyatın hizmetlerinden biri olan parsiyel taşımacılıkla istediğiniz her an istediğiniz her yere nakliyat hizmeti vermekteyiz.


Ülkemizde uygulanan mevcut taşıma ve taşımacılık kanunlarının belirlediği çerçevede her türlü malzemenizi istediğiniz yere taşıyoruz. Yazlık eşyalarınızı, öğrenci eşyalarınızı ya da her türlü hacim olarak bireysel taşımaya uygun olmayan eşyalarınızı azami ölçüde titizlikle gideceği yere kadar taşıyarak nakliye hizmeti veriyor ve daha yüksek meblağlar ödemenize gerek kalmadan bu sıkıntınızı gideriyoruz.Nakliye seferlerimiz günlük ve haftalık olmak üzere organize edilmektedir. Lületaşı evden eve nakliyatın diğer bir hizmet dalı olan parsiyel taşımacılıkla bireysel olduğu kadar kurumsal nakliyelerde de hizmet vermekteyiz.Kargo ve parça eşya taşımacılığı sektöründe uzun yıllardır hizmet veren saygın nakliye firmaları arasında yer alan Lületaşı evden eve nakliyat siz değerli müşterileri için hizmet vermeye devam etmekte; kargo ve parça taşımalarınız için en ideal çözümleri sunmaktadır.

 

LÜLETAŞI ŞEHİRİÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Yaşamınızdaki değişiklikler sonucu ortaya çıkan şartlar doğrultusunda oturduğunuz evi değiştirmek zorunda kaldığınız zaman aklınıza ilk gelen şey kaliteli bir evden eve nakliyat firması ile anlaşabilmektir. Aynı şehir içinde bir yerden başka bir yere taşınmanın evden eve nakliyat firmaları sayesinde düşündüğünüz kadar korkutucu olmadığını Lületaşı evden eve nakliyat firmamız ile taşındığınızda yaşadığınız rahatlığı hissettiğiniz zaman farkedeceksiniz.


Lületaşı evden eve nakliyat firmamız tarafından ilk önce bulunduğunuz mekan ve taşınılacak mekan özellikleri göz önünde bulundurularak size özel teklifler hazırlanır. Şehiriçi evden eve nakliyat hizmetlerimiz taşımaya uygun kapalı kasa nakliye araçları vasıtası ile yapılmaktadır. Nakliye araçlarımızın kapalı kasa olmasını en önemi nedeni; eşyalarınızın toz, kir, yağmur, rüzgar ve güneş gibi olumsuz etkiler bırakabilecek faktörlerden korunmasının amaçlanmasıdır.Taşınan eşyalarınız firmamızın sigortalı taşımacılık anlayışı ile sigortalı olarak taşınmaktadır. Bünyemizde çalışan tüm personelimiz; konusunda deneyimli, kadrolu ve profesyoneldir. Eskişehir evden eve nakliyat firması olarak, sizin için çok özel olan eşyalarınızı yine size özel sunulan önerilerle çözüme ulaştırıyoruz.

 

LÜLETAŞI ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Lületaşı evden eve nakliyat firması sadece şehir içinde değil şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda da yanınızda. Taşınacağınız mekanın şehir dışında olması sizi artık düşündürmesin. Şehir içi evden eve nakliyat konusunda gösterdiğimiz özenin aynısını şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde de sunuyoruz.Nakliye işlemi şehirlerarası olacağından eşyalarınızın gideceği yere güvenle ulaşabilmesi için azami dikkat ve özenle paketlenip taşınması söz konusudur. Nakliye işlemleri tıpkı şehir içi evden eve nakliyat işlemlerinde olduğu gibi toz, kir, yağmur, rüzgar ve güneş gibi olumsuz olması düşünülen faktörlerden eşyaların korunabilmesi için kapalı kasa nakliye araçlarıyla yapılmaktadır. Şehir içi evden eve nakliyat için yaşanması muhtemel prosedürler şehirlerarası evden eve nakliyatta da işlemektedir.


Fiyatlandırma bulunulan şehir ve taşınılacak şehir arasındaki kilometreye göre yapılmakta olup; bizler sizler için her zaman olduğu gibi kişiye özel çözümler sunmaya şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizde de sunuyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak en kaliteli ve güvenilir taşıma hizmetlerini müşterilerimize sunma gayreti içindeyiz…

EVDEN EVE NAKLİYAT
Evden eve taşıma ihtiyacı,eğitim,iş yeri değişikliği ve benzeri ve benzeri nedenlerden dolayı hayatınızda dönem dönem karşılaşacağınız durumlardan biridir Her insan yaşadığı yer, evi için özenerek...
Devamı...
ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT
Lületaşı evden eve nakliyat firmamız tarafından ilk önce bulunduğunuz mekan ve taşınacak mekan özellilleri göz önünde bulundurarak size özel teklifler hazırlanır,şehir içi evden eve nakliyat...
Devamı...
ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
Lületaşı evden eve nakliyat firması sadece şehir içinde değil şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda da yanınızda. Taşınacağınız mekan şehir dışında olması sizi artık düşündürmesin...
Devamı...
SİGORTALI NAKLİYAT
Evden eve nakliyat sistemiyle taşınanların sadece eşyalarınız olduğunu mu sanıyorsunuz? Kiminizin hayalleri, kiminizin hayatı, kiminizin ekmek parası, kiminizin de anıları...
Devamı...
PARSİYEL TAŞIMACILIK
Lületaşı evden eve nakliyatın hizmetlerinden biri olan parsiyel taşımacılıkla istediğiniz her an istediğiniz her yere nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ülkemizde uygulanan mevcut taşıma ve taşımacılık....
Devamı...
OFİS TAŞIMACILIĞI
Lületaşı evden eve nakliyat firmamız sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi kurum ve kuruluşların nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar...
Devamı...
PAKETLEME
Profesyonel evden eve nakliyat firmamız Lületaşı evden eve nakliyat olarak: Sizlerden gelen taplepler doğrultusunda tasarlayıp hayatınzı kolaylaştırmak için sunduğumuz fiyat tarifelerinden bir diğeri...
Devamı...
ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
Geniş araç filosunda bulunan eşya asansörleri sayesinde yüksek katta oturanlar için taşınma kabus olmaktan çıkıyor. Eskişehirde evden eve asansörlü nakliyat, şehir içi ve şehirler arası eşya ve yük...
Devamı...
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım